Profil

Každý zákazník je pro nás především partner. Důležitou složkou naší práce je komunikace. Preferujeme dlouhodobý vztah před jednorázovými rychlými zakázkami. Ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně, chceme jej poznat a pochopit tak jeho představy.

Fotografie

Nabízíme služby v oblasti užité (reklamní) fotografie – reportáž, portrét, fotografie interiéru a exteriéru, průmyslových a dalších užitých či uměleckých předmětů.

Web

Specializujeme se na implementaci open-source redakčního systému WordPress. Spolupracujeme s řadou kvalitních grafických designerů, kteří pro Vás připraví design dle Vašeho stávajícího firemního image či vytvoří zcela nový. Jsme také schopni připravit nezávislou webovou aplikaci šitou na míru zadavatele.

Web, který vytvoříme není podmíněn umístěním námi nabízeného webhostingu, ale může být umístěn kdekoliv. Podmínkou je podpora PHP skriptů a databáze MySQL, příp. PostgreSQL. Pokud ještě nemáte zajištěn webhosting nebo nejste spokojeni se službami stávajícího poskytovatele webhostingových služeb, rádi Vám nabídneme kvalitní webhosting, nad kterým budete mít plnou kontrolu (správa fyzického hostingu, FTP ůčty, e-mail, databáze, pravidelné zálohování a mnoho dalšího).

Aplikace pro iPhone, iPad a Android

V naší nabídce služeb nechybí ani možnost vytvoření aplikace pro chytré telefony a tablety. Specializujeme se také na tzv. digital publishing, což je interkativní podoba tištěných časopisů a magazinů. Nejedná se o pouhou digitální podobu tištěného media ve formátu PDF či jeho zobrazení v internetovém prohlížeči, ale o nativní interkativní aplikaci, která reaguje na vstupy uživatele a je schopna zobrazovat animace, fotogalerie či videa.